PsychoLogo
Centrum Rozwoju i Terapii
Dane adresowe
Centrum Rozwoju i Terapii
PSYCHO-LOGO
Jacek Stankiewicz
Plac Czerwca 1976 nr 2
02-495 Warszawa
lokal nr 101, I piętro
Tel: 609-357-997

Preferuję kontakt sms ze względu na częsty brak możliwości rozmowy telefonicznej. Zawsze odpisuję w tym samym dniu.
Edukacja w Psycho Logo
edukacja

Wiele dzieci ma problemy z nauką wynikającą z nieodpowiedniego podejścia i sposobu zdobywania wiedzy. Bardzo ważne jest, aby potrafić się uczyć, bo czasem nawet kilkugodzinne siedzenie nad książkami nie daje pozytywnych efektów. Jednym z najczęściej zgłaszanych przez rodziców problemów jest brak cierpliwości do wspólnego odrabiania lekcji z dzieckiem. W takim wypadku zasadnym jest zatrudnienie korepetytora (psychologa lub pedagoga), który polegając na znanych mu technikach uczenia się dopasuje odpowiednie do wieku, temperamentu i możliwości ucznia metody pracy.
Pomoc w odrabianiu lekcji może odbywać się w gabinecie lub miejscu zamieszkania dziecka. Pomagamy również w przygotowaniu wszelkich projektów, prac i prezentacji bazując zarówno na tradycyjnych formach przekazu jak i multimediach. Wszystkie nasze projekty możemy na życzenie klienta przetłumaczyć w naszym centrum na język angielski oraz rosyjski.

Ponadto specjalnie dla dzieci zamierzających rozpocząć naukę w pierwszej klasie wprowadzamy badanie gotowości szkolnej zarówno pod względem edukacyjnym jak i psychospołecznym. Określamy mocne strony dziecka oraz sprawdzamy, nad czym trzeba jeszcze z popracować, aby zapewnić sukces wczesnego etapu edukacji. Po badaniu otrzymują Państwo obszerny raport, który wspólnie omówimy i opracujemy program dalszego rozwoju.

Nasza oferta obejmuje:

  • pomoc w odrabianiu lekcji
  • pomoc w wykonywaniu prac, prezentacji i projektów
  • wykonywanie i tłumaczenie prac na język angielski i rosyjski
  • badanie gotowości szkolnej